O NÁS   KOCOUR   KOČKA   KOŤÁTKA   ODCHOVY   FOTKY   ODKAZY   KONTAKT

 

 

 


"E"


*5.12.2014


&


RODOKMEN

Laguna Syberiana Bel Ami Fuentovic

CH Urshula Hairy Huddle*CZ

RODOKMEN

RODOKMEN


5. 12. 2014 se nám narodila koťátka - vrh E - jedna kočička a dva kocourci.
Maminka je naše Uršulka, tatínkem je krásný kocourek Laguna Syberiana Bel Ami Fuentovic, import z Itálie, který má domov v naší spřátelené chovatelské stanici Phantom Cats * CZ.


FOTKY

Esther ze Slatinky
SIB ns 02 21

FOTKY

Elvis Presley ze Slatinky
SIB ns 02 21

FOTKY

Eddie Dream ze Slatinky
SIB n 09 23

FOTKY

"D"

Bastien Tiger Taien*CZ

* 11. 07. 2013

CH Urshula Hairy Huddle*CZ

  RODOKMEN  

 

První vrh „D“ ze Slatinky přišel na svět 11. 7. 2013. Narodili se dva černo – bílí kluci a tři modro – bílé holčičky.

Jména jsem dlouho vymýšlela, chtěla jsem, aby byla pro koťátka charakteristická. Dimitriy Colon (colon – ang. dvojtečka – poznávací znamení malého Dimíška – na levém boku měl dva černé flíčky) a Donna Bella (význam slova bella není jistě třeba vysvětlovat) zůstali u nás.
Dorothea Didelis (didelis znamená litevsky veliký, vysoký – Dorotka byla z holčiček největší a nejvíc papala) žije jako mazlíček u velmi milé rodiny v Praze - Holešovicích, podle posledních zpráv má ke svým lidem ještě kočičí kamarádku.
Draco Dinky (dinky – angl. roztomiloučký, hezoučký), poslední a nejmenší kotě z vrhu našel milující domov v Říčanech u Prahy ve společnosti jednoho stejně starého a jednoho staršího kocourka a tří dospívajících dětí. Je mu tam moc dobře.

Nejdále se nám dostala naše princezna Dolores Gris (gris = francouzsky šedivý), a to až do Varšavy. Jejím domovem je chovná stanice Sibrivia*PL, kterou vlastní sympatická paní Alexandra. Domácnost tam doplňují dva synové, pes a několik dalších koček, v jejichž počtu se už trošku ztrácím. Paní Alexandra miluje vše živé a nejraději by adoptovala všechny opuštěné bytosti, o všechny se ale vzorně stará a bezmezně je miluje.
Dolores je už matkou dvou roztomilých a sladkých neviček  - chlapečka a holčičky. Více se dozvíte na stránkách www.sibrivia.pl.

     
   

≈  MENU  ≈